O nás

TS Avanti Domažlice

O nás

V roce 2015 jsme získali titul "1. Vicemistři ČR 2015" na Mistrovství ČR SUT v plesových formacích, za sestavu - Ve stínu pyramid. V roce 2014 jsme se stali Mistry ČR SUT v plesových formacích a zároveň získali titul za nejlepší LAT formace pro rok 2014 Taneční skupina Avanti vznikla oficiálně v roce 1990. Její členové se ale scházeli již dříve, a to v tanečním kroužku při SOU Domažlice.

Tréninky probíhají každý pátek od 18:00 hod, přičemž pro začátečníky funguje také přípravný kurz. Finanční odměna za vystoupení je podle dohody. Pokud chcete mít nevšední a slavnostní zážitek, kontaktujte nás a těšte se na naše taneční vystoupení!
Naše vystoupení jsou velice pestrá, zajímavá a tematická. Máme široký repertoár nacvičených vystoupení a každou sezónu připravujeme další a další. Naši členové mají bohaté dlouholeté zkušenosti s kompletní organizací maturitních plesů. Zajišťují choreografii, stužkování, mají možnost doporučit moderátora, kapelu a vůbec sestavit celý program plesu.

Primárním zájmem Avanti jsou však vlastní taneční choreografie, které prezentují na plesech a dalších společenských akcích. Zaměřujeme se především na latinskoamerické a společenské tance, avšak často se v našich vystoupeních objevují i tance etnické (flamenco), národně společenské (čardáš) či historické tance.